Green Touch
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Produkty w przechowalni
Zamknij

Synchronizuj listę

Zaloguj się, aby zachować swoje ulubione produkty na każdym urządzeniu.

Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Przejdź do listy ulubionych
Szukaj i przeglądaj...
Kategorie
BlankOpcje przeglądania
Dla kobiety
Dla mężczyzny
Dla mamy
Dla taty
Dla babci
Dla dziadka
Dla nauczyciela / nauczycielki
Dla rodziców
Dla świadków
Dla pary
Dla rodziny
Dla pracowników
Dla klientów / kontrahentów
Urodziny
Imieniny
Rocznica / jubileusz
Boże Narodzenie
Mikołajki
Walentynki
Dzień Kobiet
Dzień Matki
Dzień Ojca
Dzień Babci
Dzień Dziadka
Zakończenie roku szkolnego
Ślub / wesele
Podziękowanie
Prezent firmowy
Bez okazji
Miłośnik herbaty
Miłośnik kawy
Miodowy charakter
Słodka przyjemność
Przetwory i syropy
Delikatesowy mix
Herbata
Herbata kwitnąca
Konfitury / powidła
Owoce w syropie
Czekolada / praliny
Ciastka / pierniki
Bakalie / orzechy
Pozostałe słodycze
Kubek / filiżanka
Dzbanek / zaparzacz
Świeca
Kwiaty / dekoracje
Pudełko / box zamknięte
Pudełko / box z okienkiem
Kosz wiklinowy
Koszyk / tacka drewniana
Skrzynka drewniana
Zamknięty prezent
Zawartość widoczna przez okienko
Otwarta kompozycja prezentowa
Przezroczyste opakowanie
Drobny upominek
Średni
Bardzo duży (XL)
Kraftowy / naturalny
Rustykalny / drewniany
Elegancki / premium
Ciemny / czarno-złoty
Jasny / pastelowy
Kwiatowy / romantyczny
Świąteczny
Nowoczesny / minimalistyczny
Kolorowy / radosny
Grawer
Personalizowany nadruk / etykieta
Logo firmy
Własne życzenia / bilecik
Wybór wzoru grafiki
Gotowy do wręczenia
Do samodzielnego złożenia
Możliwość zamówienia gotowego
Cena
  • od
    do
Nowość
Układ
Herbata w pudełku podziękowania dla gości prezent. Podziękowanie z herbatą upominek 6 wzorów Herbata w pudełku podziękowania dla gości prezent. Podziękowanie z herbatą upominek 6 wzorów
Producent: Green Touch
Cena:

5,90 zł

MX progi ilościowe:
Wybierz wzór pudełka:
Wybierz rodzaj herbaty:
szt.
zobacz więcej
Kosz prezentowy upominek zestaw herbata kawa konfitury wiśniowe i sok nfc Kosz prezentowy upominek zestaw herbata kawa konfitury wiśniowe i sok nfc
Producent: Green Touch
Cena:

98,90 zł

Wybierz rodzaj kawy w zestawie:
szt.
zobacz więcej
Kosz prezentowy zestaw herbata kawa czekolada wiśniowa trufla syrop kwiaty Kosz prezentowy zestaw herbata kawa czekolada wiśniowa trufla syrop kwiaty
Producent: Green Touch
Cena:

179,90 zł

Wybierz rodzaj kawy w zestawie:
Kosz prezentowy zestaw herbat kwitnących kawa sok powidła kwiaty prezent Kosz prezentowy zestaw herbat kwitnących kawa sok powidła kwiaty prezent
Producent: Green Touch
Cena:

111,90 zł

Wybierz rodzaj kawy w zestawie:
szt.
zobacz więcej
Czekolada mleczna mini gwiazdka z manufaktury 20 g z owocami liofilizowanymi Czekolada mleczna mini gwiazdka z manufaktury 20 g z owocami liofilizowanymi
Producent: Green Touch
Cena:

8,50 zł

( 1 x 100 g = 42,50 zł )
zobacz więcej
Czekolada mleczna mini choinka z manufaktury 20 g z maliną i brzoskwinią liofilizowaną Czekolada mleczna mini choinka z manufaktury 20 g z maliną i brzoskwinią liofilizowaną
Producent: Green Touch
Cena:

4,90 zł

( 1 x 100 g = 24,50 zł )

Cena regularna: 8,50 zł

Najniższa cena: 3,91 zł
  • promocja
Czekolada mleczna gwiazdka z manufaktury 40 g z owocami liofilizowanymi Czekolada mleczna gwiazdka z manufaktury 40 g z owocami liofilizowanymi
Producent: Green Touch
Cena:

9,90 zł

( 1 x 100 g = 24,75 zł )

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mega zestaw prezentowy duży kosz box polski herbata kawa miód syrop cytryny Mega zestaw prezentowy duży kosz box polski herbata kawa miód syrop cytryny
Producent: Green Touch
Cena:

135,85 zł

Cena regularna: 159,90 zł

Najniższa cena: 140,06 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Duży kosz prezentowy premium polski miód syrop zestaw herbata podziękowanie Duży kosz prezentowy premium polski miód syrop zestaw herbata podziękowanie
Producent: Green Touch
Cena:

260,47 zł

Cena regularna: 279,90 zł

Najniższa cena: 279,90 zł
Wybierz rodzaj zapakowania:
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
Kosz prezentowy wiklinowy duży zestaw na prezent herbata syropy miód słodycze cytryny Kosz prezentowy wiklinowy duży zestaw na prezent herbata syropy miód słodycze cytryny
Producent: Green Touch
Cena:

182,07 zł

Cena regularna: 199,90 zł

Najniższa cena: 199,90 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
Wiklinowy kosz prezentowy zestaw na prezent herbata kawa syropy czekolada konfitury Wiklinowy kosz prezentowy zestaw na prezent herbata kawa syropy czekolada konfitury
Producent: Green Touch
Cena:

164,50 zł

Cena regularna: 189,90 zł

Najniższa cena: 169,59 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw herbat mieszanych 5 szt w torebkach prezent upominek herbaty premium Zestaw herbat mieszanych 5 szt w torebkach prezent upominek herbaty premium
Producent: Green Touch
Cena:

39,90 zł

( 1 x 100 g = 15,96 zł )
Zapakuj w pudełku na prezent:
kpl.
zobacz więcej
Zestaw herbat białych 5 szt torebki prezent upominek herbata biała premium Zestaw herbat białych 5 szt torebki prezent upominek herbata biała premium
Producent: Green Touch
Cena:

45,00 zł

( 1 x 100 g = 18,00 zł )
Zapakuj w pudełku na prezent:
kpl.
zobacz więcej
Zestaw herbat owocowych 5 szt w torebkach prezent upominek herbaty premium Zestaw herbat owocowych 5 szt w torebkach prezent upominek herbaty premium
Producent: Green Touch
Cena:

34,90 zł

( 1 x 100 g = 13,96 zł )
Zapakuj w pudełku na prezent:
kpl.
zobacz więcej
Zestaw herbat Rooibos 5 szt torebki na prezent upominek herbaty bez kofeiny Zestaw herbat Rooibos 5 szt torebki na prezent upominek herbaty bez kofeiny
Producent: Green Touch
Cena:

29,90 zł

( 1 x 100 g = 11,96 zł )
Zapakuj w pudełku na prezent:
kpl.
zobacz więcej
Zestaw herbat mieszanych Ice Tea 5 szt na prezent herbaty cold brew na lato Zestaw herbat mieszanych Ice Tea 5 szt na prezent herbaty cold brew na lato
Producent: Green Touch
Cena:

34,90 zł

( 1 x 100 g = 13,96 zł )
Zapakuj w pudełku na prezent:
zobacz więcej
Zestaw herbat zielonych 5 szt torebki prezent upominek herbaty liściaste Zestaw herbat zielonych 5 szt torebki prezent upominek herbaty liściaste
Producent: Green Touch
Cena:

39,90 zł

( 1 x 100 g = 15,96 zł )
Zapakuj w pudełku na prezent:
kpl.
zobacz więcej
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium