Green Touch
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Produkty w przechowalni
Zamknij

Synchronizuj listę

Zaloguj się, aby zachować swoje ulubione produkty na każdym urządzeniu.

Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Przejdź do listy ulubionych
Szukaj i przeglądaj...
Kategorie
BlankOpcje przeglądania
Dla kobiety
Dla mężczyzny
Dla mamy
Dla taty
Dla babci
Dla dziadka
Dla nauczyciela / nauczycielki
Dla rodziców
Dla świadków
Dla pary
Dla rodziny
Dla pracowników
Dla klientów / kontrahentów
Urodziny
Imieniny
Rocznica / jubileusz
Boże Narodzenie
Mikołajki
Walentynki
Dzień Kobiet
Dzień Matki
Dzień Ojca
Dzień Babci
Dzień Dziadka
Zakończenie roku szkolnego
Ślub / wesele
Podziękowanie
Prezent firmowy
Bez okazji
Miłośnik herbaty
Miłośnik kawy
Miodowy charakter
Słodka przyjemność
Przetwory i syropy
Delikatesowy mix
Herbata
Herbata kwitnąca
Konfitury / powidła
Owoce w syropie
Czekolada / praliny
Ciastka / pierniki
Bakalie / orzechy
Pozostałe słodycze
Kubek / filiżanka
Dzbanek / zaparzacz
Świeca
Kwiaty / dekoracje
Pudełko / box zamknięte
Pudełko / box z okienkiem
Kosz wiklinowy
Koszyk / tacka drewniana
Skrzynka drewniana
Zamknięty prezent
Zawartość widoczna przez okienko
Otwarta kompozycja prezentowa
Przezroczyste opakowanie
Drobny upominek
Średni
Bardzo duży (XL)
Kraftowy / naturalny
Rustykalny / drewniany
Elegancki / premium
Ciemny / czarno-złoty
Jasny / pastelowy
Kwiatowy / romantyczny
Świąteczny
Nowoczesny / minimalistyczny
Kolorowy / radosny
Grawer
Personalizowany nadruk / etykieta
Logo firmy
Własne życzenia / bilecik
Wybór wzoru grafiki
Gotowy do wręczenia
Do samodzielnego złożenia
Możliwość zamówienia gotowego
Cena
  • od
    do
Nowość

Prezent na święta

🛒 Ta kategoria zawiera 161 produktów
Układ
Karta podarunkowa Green Touch w kopercie na prezent voucher z wysyłką Karta podarunkowa Green Touch w kopercie na prezent voucher z wysyłką
Producent: Green Touch
Cena:

50,00 zł

Wartość karty podarunkowej:
zobacz więcej
Świąteczny kosz prezentowy zestaw na prezent kawa słodycze syrop miód box Świąteczny kosz prezentowy zestaw na prezent kawa słodycze syrop miód box
Producent: Green Touch
Cena:

116,90 zł

Wybierz rodzaj kawy w zestawie:
szt.
zobacz więcej
Karta podarunkowa Green Touch na prezent voucher na e-mail | realizacja natychmiastowa Karta podarunkowa Green Touch na prezent voucher na e-mail | realizacja natychmiastowa
Producent: Green Touch
Cena:

50,00 zł

Wartość karty podarunkowej:
zobacz więcej
Herbata świąteczna upominek w saszetce liściasta podziękowania na święta Herbata świąteczna upominek w saszetce liściasta podziękowania na święta
Producent: Green Touch
Cena:

1,90 zł

MX progi ilościowe:
szt.
zobacz więcej
Herbata świąteczna czarna Wigilijny wieczór z owocami na prezent 60 g Herbata świąteczna czarna Wigilijny wieczór z owocami na prezent 60 g
Producent: Green Touch
Cena:

15,90 zł

( 1 x 100 g = 26,50 zł )
MX progi ilościowe:
szt.
zobacz więcej
Świąteczny duży kosz prezentowy wiklinowy z świecą, wypiekami i słodyczami Świąteczny duży kosz prezentowy wiklinowy z świecą, wypiekami i słodyczami
Producent: Green Touch
Cena:

399,90 zł

Wybierz rodzaj zapakowania:
kpl.
zobacz więcej
Drip bag kawa mielona świąteczna o smaku piernikowym 10 g w saszetkach Drip bag kawa mielona świąteczna o smaku piernikowym 10 g w saszetkach
Producent: Green Touch
Cena:

4,90 zł

( 1 x 100 g = 49,00 zł )
MX progi ilościowe:
szt.
zobacz więcej
Świąteczne ciastka maślane kruche w puszce 454 g prezent na święta Mikołaja Świąteczne ciastka maślane kruche w puszce 454 g prezent na święta Mikołaja
Producent: Green Touch
Cena:

14,90 zł

( 1 x 100 g = 3,28 zł )

Cena regularna: 24,90 zł

Najniższa cena: 24,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Prezent na święta powinien być gotowy do wręczenia, wpisywać się w zimowy klimat i nie wymagać kompletowania od zera. Dlatego w tej kategorii zebraliśmy zestawy prezentowe, kosze upominkowe, kalendarze adwentowe, słodycze, kawy, herbaty świąteczne oraz karty podarunkowe i bony. Taki upominek różni się od zwykłego tym, że łączy smak, sezonowy charakter i odpowiednią oprawę. Ma sprawdzić się nie tylko jako rzecz, ale też jako gest wręczany pod choinkę. Najlepiej wybierać propozycje, które można od razu postawić na stole, wręczyć bliskiej osobie albo wysłać bez dodatkowych przygotowań. Drobne upominki na Boże Narodzenie dobrze sprawdzają się także na mikołajki, większe pudełka prezentowe i kosze podczas rodzinnych spotkań, a karta podarunkowa bywa rozsądnym rozwiązaniem, gdy potrzebny jest prezent na ostatnią chwilę lub gust odbiorcy trudno przewidzieć, zwłaszcza jeśli karta występuje w kilku nominałach.

Jak wybrać idealny prezent na święta dla bliskiej osoby?

Idealny prezent na święta warto wybierać, biorąc pod uwagę codzienne przyzwyczajenia odbiorcy. Jeśli ktoś regularnie pije herbatę, dobrym wyborem będzie zestaw z kilkoma mieszankami lub kosz z herbatą i dodatkami. Gdy w domu częściej parzy się kawę, warto sprawdzić, czy w zestawie można wybrać kawę ziarnistą albo świeżo zmieloną. Dla rodziny i dla pary lepsze są większe kompozycje, takie jak kosze delikatesowe, które można wspólnie otworzyć przy stole. Przed zakupem dobrze porównać nie tylko skład, ale też gramaturę i sposób pakowania. Jedna osoba ucieszy się z kompaktowego pudełka prezentowego, inna z kosza przygotowanego i zafoliowanego jako gotowy upominek. Jeśli szukają Państwo pomysłu na prezent na święta dla kogoś, kogo gust dopiero poznają, najbezpieczniej wybierać połączenia neutralne smakowo, takie jak czarna herbata, miód, czekolada lub syrop. Karta podarunkowa sprawdza się wtedy, gdy liczy się swoboda wyboru i szybkie dostarczenie bez oczekiwania na przesyłkę fizyczną.

Eleganckie zestawy prezentowe - sposób na udany upominek

Zakup przez internet pozwala szybko porównać skład zestawów, wielkość prezentu i sposób pakowania bez chodzenia po kilku sklepach. To wygodne rozwiązanie, gdy potrzebny jest zarówno drobny prezent świąteczny, jak i większy, oryginalny prezent pod choinkę dla rodziny. W tej kategorii warto zacząć od filtrów, bo porządkują ofertę według nowości i formy wysyłki. Przy zamówieniach planowanych z wyprzedzeniem najlepiej sprawdzać kosze, pudełka i zestawy, w których opisano warianty zawartości i opakowania. Jeśli liczy się czas, pomocne są prezenty wysyłane w 24 godziny, a przy zakupie na ostatnią chwilę także karta podarunkowa z natychmiastową wysyłką na adres e-mail. Najczęstsze pytania przed zakupem dotyczą gramatury, liczby elementów, wariantu kawy i tego, czy prezent ma dotrzeć jako gotowy komplet. Po sprawdzeniu tych danych łatwiej zamówić odpowiedni upominek bez kompletowania każdego składnika osobno.

Dlaczego herbaty i słodycze to uniwersalny prezent na święta?

Herbaty i słodycze są uniwersalne, bo łączą codzienną użyteczność z odświętnym charakterem. Nie wymagają znajomości rozmiaru, technologii ani bardzo szczegółowych preferencji, a jednocześnie pozwalają stworzyć oryginalny prezent na święta. W zimowym sezonie naturalnie pasują do wieczorów w domu, spotkań rodzinnych i chwili odpoczynku po spotkaniu przy świątecznym stole. Zestawy prezentowe z herbatą dobrze komponują się z dodatkami, które budują klimat Bożego Narodzenia. Czekolada, miód, syrop, konfitura czy przyprawy do grzańca nadają całości korzenny lub deserowy charakter, a kawa poszerza wybór smaków. Kalendarze adwentowe dodatkowo wydłużają radość z obdarowania na kolejne dni grudnia. Taki komplet sprawdza się jako prezent dla mamy, taty czy teściowej, a także jako bezpieczny upominek dla znajomych lub współpracowników.

Prezent na święta dla niej i dla niego - najpopularniejsze propozycje

Gotowe zestawy prezentowe oszczędzają czas i dają spójny efekt. Nie trzeba dobierać osobno herbaty, słodyczy, miodu czy syropu, a całość jest przygotowana w jednej stylistyce i skali. To ważne, gdy upominek ma wyglądać elegancko od pierwszego spojrzenia, niezależnie od tego, czy będzie to drobne pudełko, kosz wiklinowy czy bardziej rozbudowany zestaw. O jakości tej kategorii świadczy przejrzystość oferty. Dobra karta produktu pokazuje, co znajduje się w środku, jakie są warianty, jaka jest gramatura i czy opakowanie przychodzi do samodzielnego złożenia, czy jako gotowy upominek. Wiarygodność sklepu budują konkretne opisy zamiast ogólników, czytelne zdjęcia pakowania i jasno pokazane opcje wyboru. Najłatwiej kupować w sklepie specjalistycznym, gdzie skład i parametry są opisane precyzyjnie. Eleganckie zestawy prezentowe sprawdzają się wtedy, gdy odbiorca lubi ładną formę, ale równie mocno liczy się praktyczna zawartość.

Jak zapakować prezent pod choinkę, by wyglądał wyjątkowo?

Przy wyborze tego, jak zapakować prezent pod choinkę, warto dopasować formę do odbiorcy i zawartości. Nie trzeba jednak opierać się wyłącznie na podziale na prezent dla niej i prezent dla niego. Lepiej wziąć pod uwagę styl picia, częstotliwość sięgania po słodkości oraz to, czy upominek ma być osobisty, czy wspólny. Mimo to pewne schematy zakupowe powtarzają się co roku i ułatwiają wybór formy oraz opakowania:

  • Prezenty świąteczne dla niej często opierają się na lżejszych kompozycjach z herbatą, miodem, czekoladą i dekoracyjnym opakowaniem.
  • Prezenty świąteczne dla niego częściej łączą kawę, czarną herbatę, korzenne dodatki oraz bardziej stonowaną formę pudełka lub kosza.
  • Świąteczne prezenty dla rodziny i pary najlepiej wypadają w formie większego zestawu, z którego można korzystać wspólnie przy stole.
  • Jeśli potrzebny jest prezent dla mamy albo teściowej, dobrze sprawdzają się pudełka z herbatą i słodkościami, natomiast prezent dla taty często zyskuje, gdy w składzie pojawia się także kawa.

Najbezpieczniejszym wyborem jest zestaw mieszany. Łączy kilka smaków i zwiększa szansę, że prezent świąteczny nie będzie jednorazowym drobiazgiem, tylko upominkiem, który naprawdę się przyda.

Zamów prezenty świąteczne online z dostawą do domu

Przy zamawianiu prezentu przez Internet z dostawą do domu warto zwrócić uwagę także na sposób przygotowania opakowania. Najlepiej wyglądają opakowania dopasowane do zawartości: sztywne pudełka do mniejszych zestawów oraz stabilne kosze lub skrzynki do większych kompozycji. Jeśli wybierany jest kosz, warto sprawdzić, czy dostępny jest wariant przygotowany i zafoliowany. Taki detal robi różnicę, bo prezent trafia do wręczenia bez dodatkowej pracy. Dobry efekt daje spójna paleta barw, wypełnienie zabezpieczające produkty i krótka karta z życzeniami. Personalizacja prezentu nie musi być rozbudowana. Czasem wystarczy właściwy dobór zawartości, forma opakowania i estetyczne ułożenie produktów. Dzięki temu nawet prosty zestaw z herbatą i czekoladą wygląda elegancko i odświętnie.

FAQ

Kiedy najlepiej zamówić prezent na święta, aby dotarł na czas?

Najlepiej z wyprzedzeniem — sprawdzać opis wariantów i terminy wysyłki. W artykule są opcje wysyłki 24 godziny oraz karta podarunkowa z natychmiastową wysyłką e-mail, co pomaga przy zakupie na ostatnią chwilę.

Czy w sklepie GreenTouch można zamówić prezent z dedykacją?

Artykuł wskazuje na możliwość personalizacji: krótką kartę z życzeniami i odpowiedni dobór zawartości. Choć nie użyto słowa „dedykacja”, dostępne są proste opcje dodania życzeń do zestawu.

Jakie zestawy prezentowe na święta najlepiej wybrać dla rodziców?

Dla mamy polecane są pudełka z herbatą i słodyczami, dla taty zestawy z kawą; dla par i rodziny lepsze są większe kosze delikatesowe, które można wspólnie otworzyć przy stole.

Czy oferujecie gotowe zestawy prezentowe, które można wysłać bezpośrednio do odbiorcy?

Tak — opisano gotowe pudełka i zafoliowane kosze gotowe do wręczenia oraz wysyłkę do domu. Opcja karty podarunkowej pozwala też na natychmiastowe przesłanie prezentu elektronicznie.

Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium