Infolinia 52 307 07 09

Wyjątkowe podziękowania dla rodziców i świadków

Bycie rodzicem oznacza radość, dumę, ale i ogromny wysiłek wkładany w wychowanie. Natomiast rola świadka to zaszczyt, a  jednocześnie poważny obowiązek. Osoby te to szczególnie goście, którym nowożeńcy zawdzięczają nie tylko pomoc w organizacji wesela, ceremonii ślubnej, ale też wsparcie na różnych etapach życia. Właśnie dlatego należy zadbać, aby poczuli się wyróżnieni – na pewno stanie się tak za sprawą oferowanych przez nas upominków dedykowanych świadkom oraz rodzicom.

Podziękowania dla rodziców, świadków i chrzestnych

Kosz prezentowy od Państwa Młodych

Moment podziękowań dla rodziców i świadków jest zawsze wzruszający – padają wtedy ciepłe słowa wyrażające ogromną wdzięczność. W naszej ofercie znajdują się eleganckie kosze prezentowe, dzięki którym te wyjątkowe dla Was osoby będą mogły z radością wracać wspomnieniami do tej chwili.

Taki prezent jest zarazem efektowny i praktyczny. Proponujemy kosze, które:

  • są estetycznie ozdobione – wstążką, drewnianym napisem 3D lub grawerowanym sercem
  • zostały wypełnione herbatą, miodami, słodyczami – ciasteczkami, migdałami w karmelu, czekoladą z owocami
  • pakujemy w celofanową folię.

W koszu takim mogą znaleźć się także naczynia do serwowania herbaty – filiżanki, imbryczki i spodki.

Miody dla rodziców i świadków

Słodkie upominki zawsze robią duże wrażenie – zwłaszcza, jeśli są nimi miody umieszczone w oryginalnych, drewnianych pudełkach. Zestawy wiktuałów z polskich pasiek to jedyne w swoim rodzaju pamiątki. Tworzą je miody wielokwiatowe, gryczane, lipowe, spadziowe. Wewnątrz takiej skrzynki znajduje się również drewniana wyściółka, dzięki której upominek prezentuje się jeszcze lepiej.

Zarówno drewniane pudełka z miodami, jak i kosze personalizujemy na życzenie Państwa Młodych. Własny napis czy wybraną grafikę można umieścić na opakowaniach herbaty, natomiast na skrzynkach z drewna wykonujemy grawer.

Świadkowie oraz rodzice na pewno będą wzruszeni, otrzymując podarunek od nowożeńców – wręczenie im personalizowanego upominku to najlepszy wyraz wdzięczności.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium