Green Touch
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Produkty w przechowalni
Zamknij

Synchronizuj listę

Zaloguj się, aby zachować swoje ulubione produkty na każdym urządzeniu.

Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Przejdź do listy ulubionych
Szukaj i przeglądaj...
Kategorie
BlankOpcje przeglądania
Zielona
Biała
Z kofeiną
Aromatyzowana
Niearomatyzowana
Owocowy
Cytrusowy
Kwiatowy
Korzenny
Miętowy
Ziołowy / roślinny
Kremowy
Dymny
Z owocami
Z cytrusami
Z kwiatami
Z miętą
Z kokosem
Z jaśminem
Na gorąco
Na zimno
Do deserów
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Herbaty białe

🛒 Ta kategoria zawiera 25 produktów

Delikatne białe herbaty

Herbaty białe zyskują coraz większą popularność – powodem tego jest ich łagodny, szlachetny smak i subtelny aromat. W naszej ofercie znajdziesz susz w klasycznej wersji oraz z ciekawymi dodatkami – owocami w różnej formie oraz z płatkami kwiatów. Jeśli jesteś smakoszem herbaty, nasza oferta Cię nie zawiedzie – zadbaliśmy o to, aby znalazły się w niej mieszanki stworzone z wyselekcjonowanych liści pochodzących z odległych plantacji.

Układ
China Pai Mu Tan 50 g herbata biała z młodych liści biała piwonia klasyczna tradycyjna 100% China Pai Mu Tan 50 g herbata biała z młodych liści biała piwonia klasyczna tradycyjna 100%
Cena:

12,90 zł

( 1 x 100 g = 25,80 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Białe Orzeźwienie 50 g liściasta z owocami papaja truskawka kwiat pomarańczy Herbata biała Białe Orzeźwienie 50 g liściasta z owocami papaja truskawka kwiat pomarańczy
Cena:

15,50 zł

( 1 x 100 g = 31,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Biały Nektar 50 g liściasta z mango, miętą i jabłkiem Pai Mu Tan Herbata biała Biały Nektar 50 g liściasta z mango, miętą i jabłkiem Pai Mu Tan
Cena:

11,50 zł

( 1 x 100 g = 23,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Duma Kenii 50 g liściasta z owocami i kokosem Herbata biała Duma Kenii 50 g liściasta z owocami i kokosem
Cena:

18,50 zł

( 1 x 100 g = 37,00 zł )
MX progi ilościowe:
zobacz więcej
Herbata biała Eldorado 50 g liściasta China Pai Mu Tan z jagodą inkaską, morwą i bławatkiem Herbata biała Eldorado 50 g liściasta China Pai Mu Tan z jagodą inkaską, morwą i bławatkiem
Cena:

15,50 zł

( 1 x 100 g = 31,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Róża Kairu 50 g różana Pai Mu Tan liściasta aromatyczna Herbata biała Róża Kairu 50 g różana Pai Mu Tan liściasta aromatyczna
Cena:

13,50 zł

( 1 x 100 g = 27,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Long Zhu White Dragon Pearl Qingshan 50 g herbata biała ręcznie zwijana smocze perły Long Zhu White Dragon Pearl Qingshan 50 g herbata biała ręcznie zwijana smocze perły
Cena:

19,90 zł

( 1 x 100 g = 39,80 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Fujian White 50 g herbata biała liściasta klasyczna lekka świeża naturalna 100% Fujian White 50 g herbata biała liściasta klasyczna lekka świeża naturalna 100%
Cena:

11,90 zł

( 1 x 100 g = 23,80 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Biała Laguna 50 g Pai Mu Tan pomarańcza, kokos, orzeźwiająca Herbata biała Biała Laguna 50 g Pai Mu Tan pomarańcza, kokos, orzeźwiająca
Cena:

9,50 zł

( 1 x 100 g = 19,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Hop & Rose 50 g Pai Mu Tan malina, wiśnia, chmiel i róża Herbata biała Hop & Rose 50 g Pai Mu Tan malina, wiśnia, chmiel i róża
Cena:

9,50 zł

( 1 x 100 g = 19,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Jasmine Burst 50 g jaśminowa liściasta Pai Mu Tan delikatna Herbata biała Jasmine Burst 50 g jaśminowa liściasta Pai Mu Tan delikatna
Cena:

13,90 zł

( 1 x 100 g = 27,80 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Jaśminowa Fuzja 50 g jaśminowa Fujian White liściasta delikatna aromatyczna Herbata biała Jaśminowa Fuzja 50 g jaśminowa Fujian White liściasta delikatna aromatyczna
Cena:

13,90 zł

( 1 x 100 g = 27,80 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Malinowe Goji 50 g liściasta z malinami, różą i jagodami goji Herbata biała Malinowe Goji 50 g liściasta z malinami, różą i jagodami goji
Cena:

18,50 zł

( 1 x 100 g = 37,00 zł )
MX progi ilościowe:
zobacz więcej
Herbata biała Mango-Lilia 50 g Pai Mu Tan mango, ananas, papaja, owocowa Herbata biała Mango-Lilia 50 g Pai Mu Tan mango, ananas, papaja, owocowa
Cena:

9,50 zł

( 1 x 100 g = 19,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Perła Jaśminu 50 g Pai Mu Tan jaśminowa delikatna Herbata biała Perła Jaśminu 50 g Pai Mu Tan jaśminowa delikatna
Cena:

9,50 zł

( 1 x 100 g = 19,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Serenada 50 g Pai Mu Tan owocowa truskawka, pomarańcza, jabłko Herbata biała Serenada 50 g Pai Mu Tan owocowa truskawka, pomarańcza, jabłko
Cena:

9,50 zł

( 1 x 100 g = 19,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej
Herbata biała Tropika 50 g Pai Mu Tan herbata z mango Herbata biała Tropika 50 g Pai Mu Tan herbata z mango
Cena:

9,50 zł

( 1 x 100 g = 19,00 zł )
MX progi ilościowe:
opak. 50 g
zobacz więcej

Jak wybrać białą herbatę?

W Green Touch możesz porównać białe herbaty czyste i smakowe. Jeśli chcesz poznać smak samej herbaty, zacznij od produktu bez dodatków. Jeśli wolisz owocowy lub kwiatowy akcent, sprawdź pełny skład wybranej mieszanki. Zwróć uwagę także na aromatyzowanie, masę opakowania oraz informację o kofeinie.

Silver Needle — przykład czystej białej herbaty

Silver Needle 50 g zawiera 100% białej herbaty i nie jest aromatyzowana. W jej opisie znajdziesz młode pączki, pochodzenie z chińskiej prowincji Fujian i jasny, słomkowo-złoty napar. To punkt wyjścia do porównania czystej herbaty z kompozycjami z owocami lub kwiatami.

Jak parzyć białą herbatę?

Parametry dobieraj do konkretnego produktu. Dla Silver Needle Green Touch zaleca 1–2 łyżeczki na 200 ml wody o temperaturze 70°C i 4–6 minut parzenia. Karta produktu dopuszcza 2–3 parzenia. W przypadku innego wariantu kieruj się jego etykietą lub kartą produktu.

Czy biała herbata zawiera kofeinę?

Silver Needle w naszej ofercie zawiera kofeinę. Delikatny smak nie oznacza jej braku. Jeśli szukasz naparu bez kofeiny, zajrzyj do kategorii rooibos i sprawdź oznaczenie wybranej mieszanki.

Co porównać przed zakupem?

Sprawdź skład, masę oraz cenę za 100 g. Aktualną dostępność i czas realizacji znajdziesz przy produkcie. Więcej wskazówek zawiera nasz poradnik wyboru i parzenia białej herbaty.

Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium